Šťastné a pohodové svátky plné pohody, Vám přeje tým Recept na jídlo…

Adéla S.

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Rok se s rokem sešel a my tu máme opět Vánoce. Po tomto náročném roce 2020 konečně nastal čas, kdy se můžeme v klidu zastavit a nadechnout se v bezpečí milující rodiny. Přinášeli jsme Vám tipy na skvělé recepty a zajímavé články, které vás provázeli tímto revolučním rokem. Nyní Vám chceme z celého srdce poděkovat za přízeň.

Letošní rok nebyl pro mnohé z nás vůbec jednoduchým rokem.
Celá naše společnost si prošla a neustále prochází velmi těžkým obdobím a zatím není vidět světlo na konci tunelu. Nicméně krizi je dobré brát jako příležitost pro něco lepšího.


Může to být například celkové zpomalení pulzující lidské společnosti, které ve své rychlosti zapomněla kde jsou její kořeny a kým ve skutečnosti je.
Nebo také velká potřeba naší Země nadechnout se, protože jsme ji začali až příliš využívat, bez toho abychom adekvátně dávali. Ovšem teprve časem plně pochopíme proč pro nás tato krize byla přínosná a může se to stát například během dobrého jídla s rodinou.


Z naší redakce Vám přejeme mnoho radostné energie, díky které budete mít sílu zvládnout všechny překážky a nástrahy. Hodně zdraví, které můžete najít ve zdravém a plnohodnotném jídle. Pevné vztahy mezi všemi lidmi se kterými se setkáte u jednoho stolu. Delikátní pokrmy připravené s láskou, která se vpije do vašich srdcí.
A ze všeho nejvíce Vám přejeme v životě harmonii a pevný střed, díky kterému vás nikdy nic nerozhází ani při krájení mrkve na julienne :-)

Krásně prožité vánoční svátky vám přeje celá naše redakce Recept na jídlo.

Pečeně z krůty

Pečeně z krůty


Pečeně z krůty bude chutnat třeba s bramborovou kaší.Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Šťastné a pohodové svátky plné pohody, Vám přeje tým Recept na jídlo…, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Kde najít informace×