Recept na dárky: s láskou a bez shonu

Tomáš Rohlena

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Promítněte svoji vášeň k vaření i do vánočních dárků. Vykašlete se na tlačenice v obchodech i fronty na poště. Udělejte si pohodu, nalijte skleničku a nechte se už teď inspirovat tipy na dárky pro celou rodinu.

Krásné dárky objevíte na www.kitl.cz. Poctivé husté sirupy v atraktivním balení potěší babičku, kolegu v práci i nejlepší kamarádku. Každému můžete vybrat jeho oblíbenou chuť. Nebo rovnou dárkový balíček - třeba netradiční ovocná „trojčata“ (malina + grep + višeň). Zaujmou i dárková balení dvou sirupů s krásnou skleničkou.

Jestliže si chcete s dárkem pohrát, doplňte jej o recepty, které najdete zde. Vaši blízcí si pak mohou ze sirupů Kitl připravit nápoj podle svého gusta. Osvěžující limonády, horké nápoje i originální koktejly třeba na oslavu konce roku.

Sháníte-li dárek i pro tatínka, strýčka či souseda na chalupě, objednejte Životabudič. Je to přírodní a velmi chutná alternativa k energetickým nápojům. Díky výtažkům z pěti bylin a přírodnímu kofeinu z kávovníku má Životabudič stejné povzbuzující účinky, jako 20 plechovek energy drinku. Ocení jej řidiči na dlouhých cestách i sportovci při náročných výkonech.


Pokud patří vaši blízcí k milovníkům medoviny, dopřejte jim tu nejvyšší kvalitu. Kitl Medovina neobsahuje řepný cukr ani přidaný líh, naopak je obohacena o výtažky 4 bylinek v BIO kvalitě.

Inspirujte se na www.kitl.cz a vybírejte vánoční dárky v klidu a bez zbytečného stresu. Advent pak bude plný pohody!


Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Recept na dárky: s láskou a bez shonu, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Hledat podobné články jako Recept na dárky: s láskou a bez shonu.
Nebo hledejte podobné podle části názvu: recept, dárky:, s láskou, bez, shonu.


×