Pusťte barvy do kuchyně! 6 tipů jak si s barvami v kuchyni vyhrát

Redakce

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Barvy do kuchyně bezesporu patří. I když si možná zakládáte na moderním a čistém designu vaší kuchyně, neměli byste zapomínat na použití různorodých barev, které tomuto prostoru vdechnou úplně jiný šmrnc. Barvy do kuchyně přitom můžete pustit i jinak, nežli pouze štětkou válečkem - máme pro vás hned několik zajímavých tipů, mezi kterými si určitě vyberete!

Tip číslo 1: nádobí

Pokud se, co se barev týče, chcete držet spíše zkrátka, vyměňte klasické, nudné, bílé nádobí za nějaké pěkně barevné. V dnešní době si můžete pořídit celé sety laděné do různých barevných odstínů.

Tip číslo 2: spotřebiče

Bílé spotřebiče jsou v kuchyni jakousi klasikou. Není to ale trochu nuda? Co si místo bílé lednice pořídit třeba pastelově žlutou? Nebo třeba vyměnit nerezovou konvici za křiklavě červenou? V lákavých barvách se vyrábí i mikrovlnné trouby, toustovače nebo kávovary.

Tip číslo 3: záclony a rolety

Pokud jste si mysleli, že záclony, závěsy nebo rolety do kuchyně nepatří, spletli jste se. Schválně zkuste okna v kuchyni ozdoby v nějakém pěkně barevným závěsem, vsaďte na zajímavou roletu nebo si vyberte barevnou záclonu. Uvidíte, že vaše kuchyně okamžitě prokoukne.


Tip číslo 4: textil

Barvy do kuchyně mohou vést kupříkladu i utěrky nebo třeba ubrus na jídelním stole. Barevné mohou být i chňapky, se kterými vytahujete horké nádobí z trouby.

Tip číslo 5: lustr

Jaký lustr máte v kuchyni? Pokud je nezajímavý a obyčejný, vyměňte ho za nějaký originální barevný kousek, který do kuchyně rázem v nese svěžest a úplně jiný šmrnc. Barevné lustry se vyrábí v mnoha provedeních, od kulatých přes hranaté až po oválné nebo netradičně tvarované.

Tip číslo 6: květináče

Stále více lidí při vaření dává přednost čerstvým bylinkám před sušenými, oproti kterým mají daleko výraznější chuť i vůni. Bylinky si přitom můžete pěstovat i doma barvy do kuchyně v nestyda pomocí barevných květináčů. Ve vaší kuchyni se jistě budou báječně vyjímat.


Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Pusťte barvy do kuchyně! 6 tipů jak si s barvami v kuchyni vyhrát, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Nebo hledejte podobné podle části názvu: pusťte, barvy, kuchyně!, tipů, jak, barvami, kuchyni, vyhrát.


×