Oči se také musí najíst. Postará se o to stylové a funkční nádobí a 4home sleva

Redakce

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Potřebujete, aby vaše hrnce co možná nejlépe vedly teplo? Pak vsaďte na ty ocelové. Ty se na rozdíl od nerezových obejdou bez klasického kovového pachu. Bez problémů je možné takovéto hrnce dát i do elektrické trouby vyhřáté na 250 °C.

Titan jako cesta ke zdraví

Moderní titanové nádobí představuje aktuálně nemodernější trend přípravy pokrmů. Vždyť právě v takovýchto hrncích nepotřebujete k přípravě pokrmů takřka žádný tuk. Bohatě stačí dno vytřít kapkou oleje. Pro přípravu zeleniny nenajdete vhodnější nádobí.

Plyn, sklokeramika, nebo indukce?


Vcelku důležitá otázka. Hrnce byste měli vybírat i podle toho, jakou máte aktuálně varnou desku. Spousta lidí ještě stále patří mezi příznivce klasických plynových varných desek. Práce v kuchyni je v tomto případě optimální ve své maximální rychlosti. Ohřev funguje takřka okamžitě. Takovéto nádobí je také k dostání takřka všude. Ostatně, vztahuje se k němu i poměrně znatelná 4home sleva. Volit můžete také hrnce určené na sklokeramickou desku. Fungovat vám na ní budou i hrnce primárně určené na plynovou varnou desku. U indukce jsme ale poněkud jinde. Tady je zapotřebí sledovat, zdali je skutečně hrnec určen na indukci. Jakékoli jiné nespecifické nádobí by na indukčním vařiči nefungovalo. Indukce je vynikající v tom, že ohřívá pouze dno samotného hrnce. Jen tak jednoduše se tedy o nádobí nemáte šanci popálit. K ohřevu dochází na rozdíl od sklokeramiky takřka okamžitě. Vaření se tedy nápadně podobá přípravě pokrmů na plynových vařičích. Dno ale není nijak ničeno. U plynových hrnců je poničení spodních částí hrnců patrné již na první pohled.

Různé velikosti hrnců


Určitě se u vybraných hrnců soustřeďte také na to, v jakých variacích je lze sehnat. Mít doma každý hrnec jiný by zrovna nebylo optimální. Hodně sad se ale už dnes vyrábí ve spoustě modelů od malých hrnečků až po velké hrnce určené pro přípravu pokrmů určených více lidem.


Nakupte si jednoduše online


Pro nové hrnce určitě nebudete muset jít do žádného supermarketu nebo jiné kamenné prodejny. Stačí se podívat na nabídku eshopu 4home.cz a vybírat. K dispozici je tady také spousta sad talířů a mnohé jiné vybavení týkající se domácnosti.

Spousta aktuálních 4home slev


Eshop 4home aktuálně nabízí moře různých slev. Díky slevovému kódu 4home budete mít slevu 15 % na cokoli. Na oblíbené značky v tomto eshopu se vztahuje sleva dosahující až na 60 %. Jinak je velmi výhodná obrovská sleva ve výši až 74 % na všechno pro děti. Dopravu zdarma budete mít při nákupu nad 1000 korun.


Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Oči se také musí najíst. Postará se o to stylové a funkční nádobí a 4home sleva, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Kde najít informace×