Ochutnejte luxusní vína z malých vinohradů

Redakce

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Jste milovníci hroznového vína, z něhož zkušení vinaři umějí vyrobit jedinečný opojný nápoj? Pokud ano, tak čtěte dále, protože kvalitnímu vínu se bude věnovat celý následující text. Dobré víno si žádá výjimečné prostředí, v němž u láhve lahodného moku strávíte příjemný večer. Přesně takové vám nabízí Winebar v Praze.

Winebar pro ty, kteří dokážou ocenit dobré víno


Stylově zařízená vinárna je ideálním místem pro pohodové posezení ve společnosti přátel nebo jen v romantické atmosféře ve dvou se sklenicí skvělého vína z produkce malých vinařů z Francie, Itálie, Španělska nebo Rakouska. Ve vinotéce samozřejmě jsou i moravská vína. Winebar najdete v Praze v luxusním bytovém komplexu U Michelského mlýna a dveře jsou vám otevřeny vždy od pondělí do soboty.

Nechte se unášet na vlnách jemného buketu kvalitních vín doplněné výbornými delikatesami, jež vám pozvednou ochutnávku vín na jedinečný zážitek. O ten se postará zkušený personál vinárny v čele se someliérem Petrem Mikeskou.

Degustace vína a tématické večery


Zajímavým zpestřením jsou pravidelně konané tématické večery a degustace vína, které doprovází povídání someliéra nebo přímo majitelů rodinných vinařství. Součástí toho je také vynikající jídlo typické pro danou vinařskou oblast. Ti, jež dokážou ocenit kvalitu vína, si tedy přijdou na své.


E-shop vinárny Winebar


Součástí vinárny Winebar je také e-shop, který dodává zboží do celé České republiky. V něm si můžete zakoupit červená, bílá i růžová vína v jakékoliv cenové hladině od těch levnějších konzumních až po drahá exkluzivní. Aby vám doma nechybělo nic z vinařského vybavení pro podávání vín, internetový obchod pro vás připravil jeho ucelenou nabídku včetně luxusních lahůdek, jako je parmazán nebo španělská sušená šunka Jamón.

Určitě oceníte i jednu zajímavou vychytávku, kterou pro své návštěvníky e-shop připravil. Jedná se o tématický slovníček vinařských výrazů, který vám pomůže zorientovat se v tom, co který pojem znamená.


Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Ochutnejte luxusní vína z malých vinohradů, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Hledat podobné články jako Ochutnejte luxusní vína z malých vinohradů.
Nebo hledejte podobné podle části názvu: ochutnejte, luxusní, vína, malých, vinohradů.

Kde najít informace×