Nový Recept na jídlo

Václav Fořt

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Přinášíme Vám novou verzi receptového webu Recept na jídlo nabitou novými funkcemi a opatřenou novým vzhledem.

Co nová verze přináší?
  • Magazín
  • Nový vzhled
  • Oblíbené recepty
  • Kategorie receptů
  • Vylepšené vyhledávání

Magazín
Magazín je naše opravdová specialita! Pravděpodobně už jste četli rozhovor o jídle a vaření s kdekým a už Vás to začínalo nudit (nás totiž taky:-). A proto jsme rozběhli seriál rozhovorů s lidmi, se kterými byste to pravděpodobně nečekali. Jako předkrm přinášíme netradiční fusion jídla a hip-hopu!
Dalšími tématy magazínu jsou např. recenze kulinářských pořadů a články zajímavých ingrediencích.

Nový vzhled
Máme nové logo zdůrazňující naši lásku k jídlu a vaření. Zapracovali jsme i na rozvržení prvků webu tak, aby bylo ovládání ještě jednodušší a intuitivnější. Vylepšena byla i použitelnost na mobilech a tabletech, takže je úplně jedno na jakém zařízení Recept na jídlo používáte.

Moje oblíbené recepty
Moje oblíbené recepty je skvělý nástroj pro ukládání a uspořádání receptů, které se vám líbí a chcete je mít snadno a rychle k dispozici.
Použití je snadné - na obrázku receptu, přejetím přes ikonku srdíčka a následným kliknutím na tlačítko Uložit recept si uložíte vybraný recept mezi své oblíbené recepty.
Nástroj Moje oblíbené recepty Vám také umožní zasílání zpráv ostatním uživatelům a diskutovat tak o oblíbených jídlech a receptech.

Kategorie receptů
Už nemusíte vědět jaký recept na které jídlo hledáte a zadak kontrétní vyhledávací dotaz, ale stačí si vybrat kategorii jídla, které se chystáte uvařit. Navíc recepty v kategoriích řadíme podle oblíbenosti, takže recepty na ty nejlepší lahůdky budete mít přímo pod nosem.

Vylepšené vyhledávání
Vylepšili jsme způsob vyhledávání receptů tak, aby byly výsledky vyhledávání na zadané dotazy a klíčová více relevantní.

Užijte si nový Recept na jídlo!

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Nový Recept na jídlo, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Hledat podobné články jako Nový Recept na jídlo.
Nebo hledejte podobné podle části názvu: nový, recept, jídlo.


×