Nové zimní menu v restauraci Jam and Co. (Aktualizováno 9.1.2017)

Tomáš Rohlena

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Restaurace Jam and co. v Praze v Krymské ulici připravila nové zimní menu. Milovníci netradičních jídel a Asijské kuchyně si přijdou na své.

Aktualizace 9.1.2017: Na konci Prosince jsme navštívili Jam and co. a ochutnali jsme nové menu.
Vřele můžeme doporučit: Kachní kaldoun, Tygří krevety v tempuře, Zauzená kachní prsa s batátovým pyré a švestkovou omáčkou a Lososový tatarák. Testované pokrmy byli vynikající a já i moje přítelkyně jsme byli nadmíru spokojeni nejen s jídlem, ale i s usměvavou obsluhou. Děkujeme za příjemný kulinářský zážitek.

O restauraci Jam and co. jsme psali v Rozhovoru s Mikem Trafikem. Celý tým se v průběhu podzimu věnoval doladění nových receptů, ze kterých nakonec ty nejzajímavější zahrnuli do nového zimního menu, ve kterém naleznete novinky jako Zauzená kachní prsa s batátovým pyré, Chobotnicový guláš, Burger s trhaným kachním masem a modrým sýrem, Tatarák z lososa s edamame boby, nebo Kachní kaldoun s bok choi a bylinkami.

Jako stálice na zdejším menu zůstávají Batátové hranolky s domácí mayo, Krevety v tempuře s mango chutney, nebo Domácí curry s hovězími líčky.


Novinky také najdete v nápojovém lístku.

Zajděte ochutnat nové menu, které můžete najít na webu Jam and co.

Náš redakční tým se chystá na ochutnávku nového zimního menu. V prosinci vám přineseme další informace o menu v aktualizaci článku.

Odkazy na tématické stránky

Jam and co.

Jam and co. Facebook

Jam and co. Instagram


Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Nové zimní menu v restauraci Jam and Co. (Aktualizováno 9.1.2017), je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Nebo hledejte podobné podle části názvu: nové, zimní, menu, restauraci, jam, and, co., (aktualizováno, 9.1.2017).

Kde najít informace×