Sdílet:

Ložnice snů

Tomáš Rohlena

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Klidová zóna
Ložnice by měla sloužit ke spánku, odpočinku či relaxaci. Měla by to být klidová zóna, ve které se Vám snadno podaří načerpat novou energii do dalšího dne. Proto je důležité správně zvolit barvy – jak stěn, tak podlah i nábytku. Ložnice by měla působit vzdušně a útulně. Pokud máte opravdu velké prostory, můžete na stěny zvolit tmavší odstíny, pro menší místnosti jsou vhodné světlé barvy. Zvolíte-li bílou, pastelovou modrou nebo zelenou, neprohloupíte. Co se podlah a koberců týče, zde je dobré volit odstín dle barvy nábytku. A jaký tedy nábytek? V dnešní době je nejoblíbenější dub sonoma.

Proč dub sonoma?
Nábytek v dekoru dub sonoma se vyznačuje světlou, jemnou barvou a výraznou kresbou dřeva. Je velice dobře kombinovatelný s matným i lesklým povrchem. Hodí se prakticky ke všem barvám, které si zvolíte na výmalbu stěn. Ještě je důležité zmínit, že dub sonoma má modernější vzhled oproti dubu klasickému.

Co nesmí chybět v ložnici?
Přeci toaletní stolek. Úprava vzhledu v koupelně je častokrát nemožná. Každý ráno spěchá a snaží se pro sebe získat aspoň pár sekund před zrcadlem. V ložnici vás nikdo rušit nebude a výhoda toaletního stolku je, že si k němu pohodlně sednete a máte před sebou odkládací stolek, kam se vám vejdou šperky, kosmetika a jiné potřeby. Co nechcete mít na očích, můžete schovat do šuplíků, popřípadě do skříněk. Záleží na vás, jaký typ toaletního stolku zvolíte. Stejně tak je to s počtem zrcadel, existují varianty s jedním či třemi zrcadly. Obzvláště žádané toaletní stolky jsou se třemi zrcadly v provedení dub sonoma. Ženy, které si rády vystaví parfémy nebo jiné oblíbené doplňky ocení typ s poličkami. Variant je mnoho a fantazii se meze nekladou. Vybírejte toaletní stolky se zrcadlem z pohodlí domova na Dona-shop.cz, kde najdete nejen toaletní stolky.Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Ložnice snů, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Hledat podobné články jako Ložnice snů.
Nebo hledejte podobné podle části názvu: ložnice, snů.

Kde najít informace×