Horoskop na týden 25.6.-1.7.2018

Tomáš Rohlena

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Prázdniny už doslova klepou na dveře a děti se pomalu chystají na vysvědčení. A jaké vysvědčení vystaví hvězdy těm trochu odrostlejším? Čtěte dále.

Vodnář (21.1. - 20.2.)
Za svým cílem si umíte kráčet zcela nekompromisně. Z jakýchkoli činů vlastních i těch, které se týkají osob kolem vás, obvykle neváháte ihned vyvodit důsledky. Takže na toho výtečníka, který vám snědl svačinu ze společné ledničky v práci, silou myšlenek právě posíláte urputný břichabol a možná i o dost horší věci.

Ryby (21.2. - 20.3.)
V tomto týdnu vás naštěstí nečekají žádné pohromy, takže budete celou dobu jen tak v poklidu proplouvat. Užívejte si klid, zasloužíte si ho. Potřebujete nabrat dostatek sil na dny následující. Poznámka: „Dneska jsem si to přečetl v horoskopu“ není bohužel dostačující argument pro omluvenku z práce.

Beran (21.3. - 20.4.)
Drazí Berani, bohužel, to, co byste nejradši provedli, by s největší pravděpodobností bylo klasifikováno jako trestný čin. Jít si sednout do chládku by v nastalých tropických vedrech mělo sice do určité míry svoje opodstatnění, nicméně vás varujeme. Dávejte si tento týden pozor na jazyk.


Býk (21.4. - 21.5.)
Pro Býky bude tento týden platit staré známé pořekadlo o tom, že nic netrvá věčně. Rozejít se po třech týdnech horoucí lásky je akceptovatelné, pakliže jste zjistili, že jeho nošené ponožky připomínají chemickou zbraň/nepoznal jste ji ve dveřích vlastní koupelny, protože byla zrovna odlíčená.

Blíženec (22.5. - 21.6.)
Zrozenci znamení Blížence mají tento týden šanci na to, aby se dozvěděli podstatnou informaci, která jim může zásadním způsobem změnit život. Pravděpodobně nečekejte nic ve smyslu toho, že některý váš předek se jmenoval Onassis a našla se poslední vůle, ve které čirou náhodou figuruje vaše jméno.

Rak (22.6. - 22.7.)
Už dlouho ve vás doutnají staré křivdy a cítíte potřebu si to s oním člověkem pořádně nahlas vyříkat. Doporučujeme v sobě raději protentokrát potlačit rozbouřené emoce a nechat zvítězit chladnou racionalitu, vyplatí se vám to. Však on vám to autíčko před pětadvaceti lety nechtěl odepřít ze zlomyslnosti.

Lev (23.7 – 22.8.)
Lvům hrozí závažná finanční ztráta. Se svými penězi byste měli proto nakládat uvážlivě. To víte, krvavá finanční ztráta vám hrozí pokaždé, když zaplatíte složenky. Na čase je tak zrevidovat svoje hospodaření a zaměřit se na hledání možností, jak ušetřit. (Nebydlet, nejíst, nepít a vlastně asi ani nedýchat?)

Panna (23.8. - 22.9.)
Snažte se v tomto týdnu méně dávat najevo svou citlivost a dobrotivou stránku. Jinak by vás totiž mohl lehko někdo zneužít. Hrozí vám značné ztráty ekonomické i citové. Ano, to už dávno víte, taky máte pěkných pár let od svatby. Od té doby je toho o dost víc, co nemáte. Na svatebních oznámeních by měla být taková ta laskavá varování z krabiček od cigaret.

Váhy (23.9. - 23.10.)
Znamení Vah by protentokrát mělo překonat svoji vrozenou váhavost a rozhodnout se zcela spontánně. Naučte se věřit svojí intuici. Zejména tehdy, když vám říká, že vaše investiční umění nebude na takové úrovni, abyste si mohli dovolit dát všanc rodinné jmění včetně zlatého chrupu prastrýčka Alberta.

Štír (24.10. - 22.11.)
Štíři tentokrát zkrotí svoje poživačné choutky a vyplatí se jim to. Zkuste být skromní, uvidíte, že to má cosi do sebe. Naučte se více šetřit a pamatovat na časy krize. Kdyby to náhodou nevyšlo, pořád je tu ještě krizový plán B: Zcela láskyplný sňatek s postarším multimilionářem/dědičkou libovolného impéria.

Střelec (23.11. - 21.12.)
Střelci obvykle nepotřebují mnoho času k tomu, aby se rozhodovali a dosáhli svých cílů. Tentokrát vám ale něco neustále bude vrtat hlavou. Zkuste vytrvat ve svém úsilí, na odpověď zcela nepochybně brzy přijdete. Nás ta čísla do Sportky taky dost zajímají, takže doufáme, že se potom solidárně rozdělíte.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)
Velmi silně vás zklame někdo, od koho jste to absolutně neočekávali. Projdete si hlubokým emocionálním otřesem. Naštěstí v sobě ukrýváte dostatek vnitřní síly, abyste mohli podobné zklamání překlenout a kráčet dál. Vážně si budete muset najít novou oblíbenou pizzu, když tu starou už z jídelníčku vyřadili.


Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Horoskop na týden 25.6.-1.7.2018, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Hledat podobné články jako Horoskop na týden 25.6.-1.7.2018.
Nebo hledejte podobné podle části názvu: horoskop, týden, 25.6.-1.7.2018.


×