Horoskop na týden 2.7.-8.7.2018

Tomáš Rohlena

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteliZačínají prázdniny a s nimi slunečná doba dovolených a nových zážitků. A jaké zážitky vám připraví první červencový týden podle hvězd?

Vodnář (21.1. - 20.2.)
Vodnáři patří k věčným idealistům. Ne, ta prsatá blondýnka/svalnatá kopie Brada Piita na vás opravdu oči nedělají oči. Dvacet už vám zkrátka bylo a nula v čísle zůstatku na vašem bankovním účtu je pouze jedna. Tímhle vším si ale v příštích dnech rozhodně nenecháte vzít optimismus a tak to má být.

Ryby (21.2. - 20.3.)
Vaše přirozená inteligence způsobí, že někomu náležitě vypálíte rybník a budete si užívat pocit převahy. Přehrát čtyřletou neteř v pexesu byla vážně dost velká dřina. Milé Ryby, vychutnávejte si podařený týden. Neměly by vám hrozit žádné vážnější problémy ani konflikty. Až na zákeřné pokreslení pastelkou od neteře.

Beran (21.3. - 20.4.)
Počasí se ochlazuje a zdá se, že úměrně tomu se ochlazují i vzájemné vztahy ve vaší rodině. Každý příbuzný je zkrátka nejlepší asi tak sto padesát kilometrů daleko. Viděný pouze na Vánoce, a to ještě jen za předpokladu, že se objeví s obálkou, na které je vaše jméno a ve které je patřičně tučný obnos. Dejte červenci šanci, postupně přinese slunečno i k vám.


Býk (21.4. - 21.5.)
Pro Býky nastane tento týden velmi komplikovaná situace. Zdá se, že někdo vám nepřeje vaše štěstí. Budete se muset tedy vypořádat s nepřízní osudu. Ačkoli jen velmi málo životních tragédií se svou fatálností vyrovná nečekanému ranními zjištění, že došla káva. Přejeme vám tak hodně sil ke zvládnutí této zkoušky.

Blíženec (22.5. - 21.6.)
Když vám bylo pět, vztahy byly průzračně jednoduché. Stačilo vyvolený protějšek praštit lopatkou, aby bylo jasno, že se chcete kamarádit. Zásadní vztahová rada pro všechny Blížence na tento týden proto zní: Projevte už konečně city a objektu svého zájmu o nich řekněte. Barvitého popisu ložnicových hrátek doporučujeme se ovšem zdržet.

Rak (22.6. - 22.7.)
Prázdniny znamenají odpočinek. Takže si zasloužíte relaxaci. I když jste v práci za uplynulý rok reálně mezi obědy, Facebookem a posledními zákulisními novinkami o kolegyni z vedlejší kanceláře odpracovali přibližně třicet pět minut a z toho ještě deset naprostým omylem. Hurá k vodě, milí Raci.

Lev (23.7 – 22.8.)
Pro Lvy bude první týden v červenci znamenat, že získají možnost se zase něco nového naučit a dozvědět. Vypadá to, že to bude lekce na téma finanční gramotnost aneb jak si vystačit s výplatou, protože přidáno evidentně zase nedostanete. Nezapomeňte, že všechno špatné je pro něco dobré, nabyté zkušenosti se vám budou hodit.

Panna (23.8. - 22.9.)
Panny čeká nevšední zážitek, který do vašich životů vnese nový náboj. Nebraňte se a dejte šanci novým obzorům. Ostatně je potřeba umět vystoupit občas ze své komfortní zóny. Takže si hned zítra koupíte úplně jinou značku jogurtu než do teď. Tak ať vám životní změny přinesou jen samá pozitiva.

Váhy (23.9. - 23.10.)
Zkuste sebrat odvahu a udělat to, co se vám už delší dobu nechce. Kupříkladu to nádobí už by si opravdu zasloužilo umýt. Pokud tedy nechcete nechat celý experiment zajít do fáze, kdy z vaší kuchyně uteče samo. Naučte se lépe si organizovat svůj čas a stanovovat prioritu úkolům, bude se vám žít lehčeji.

Štír (24.10. - 22.11.)
Erotické dusno kolem vás bude v těchto dnech přímo hmatatelné. Letní období v případě Štírů přeje lásce a vášni. Ovšem pozor, letní románky umí být poněkud zrádné. Zejména tehdy, když trvají už několik lét. Protřelí Cassanovové proto radí, chraňte si srdce, peněženky a spodní prádlo a dbejte na včasný ústup.

Střelec (23.11. - 21.12.)
Bohužel budete mít v tomto týdnu tu čest na setkávání s lidmi, jejichž sociální inteligence je na úrovni ploštice. Obrňte se trpělivostí a odolejte nutkání na slovní nebo fyzickou inzultaci a berte to jako příležitost, jak si procvičit svoje komunikační. Brzy zase bude lépe, u svých přátel najdete pochopení. A hodně vína.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)
V následujícím týdnu bude výhodnější držet se zpátky. Kozorohové by si měli dávat pozor na to, co říkají. Podle pravdy se nedoporučuje odpovídat zejména na dotazy jako: Spal jsi s mou manželkou/sestrou? Jsem v těch šatech tlustá? Kolik stála ta kabelka/počítač? Jedině tak vyváznete z nadcházejícího týdne bez ztráty kytičky.


Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Horoskop na týden 2.7.-8.7.2018, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Hledat podobné články jako Horoskop na týden 2.7.-8.7.2018.
Nebo hledejte podobné podle části názvu: horoskop, týden, 2.7.-8.7.2018.

Kde najít informace×