Horoskop na týden 18.6.-24.6.2018

Redakce

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteliDalší červnový týden před námi, dětem se pomalu krátí další školní rok a co čeká jednotlivá znamení? Podívejme se.

Vodnář (21.1. - 20.2.)
Vodnářům se poštěstí tenhle týden velké činy. Možná se vám splní dlouholetý sen být, už konečně za vodou. Nebo alespoň nebudete muset potupně vyjídat ledničku u rodičů. Zkrátka vašemu rozpočtu se dostane vítaného přilepšení. Poznámka: Tento horoskop není pobídkou k žádné trestné činnosti.

Ryby (21.2. - 20.3.)
Léto není zrovna to období, ve kterém byste se cítili jako ryba ve vodě? Bohužel nějak nejste opálený o dvacet let mladší klon Claudie Schiffer/Brada Pitta a z vašich plavkových snímků na Instagramu by tato sociální síť mohla definitivně zkolabovat. Alespoň nemusíte předstírat, že tři a půl listu salátu je oběd.

Beran (21.3. - 20.4.)
Beranům na příští týden doporučujeme vydatnou studenou sprchu, která ochladí jejich vášně. Zejména tehdy, pokud by to měly být vášně vůči Blížencům, zatímco váš zákonitý partner či partnerka je Kozoroh. Hrozit by vám mohla pravá domácí Itálie, žádná dovolená to ovšem určitě nebude.


Býk (21.4. - 21.5.)
Dobrá rada: Pokud vás to v práci nebaví, zkuste se zabejčit. Odměna bude sladká, žádné pohromy netrvají věčně (povodně, požáry, předvolební kampaně, kontrola z finančního úřadu). Životní štěstí jménem pátek dorazí i za vámi. Proto byste si tento týden určitě neměli nosit práci domů. Vypusťte veškeré starosti a užívejte si života.

Blíženec (22.5. - 21.6.)
Už se to blíží. Konečně si vás tenhle týden všimne někdo, po kom už delší dobu jen nesměle pokukujete. No dobře, ocitnout se v hledáčku toho příjemného pána z ochranky, který si myslí, že v nákupu mezi rohlíky ukrýváte minimálně korunovační klenoty, není nic po čem byste úplně toužili. Důležité je neztrácet humor.

Rak (22.6. - 22.7)
Milí Raci, nedejte se a vycouvejte ze všech úkolů, do kterých vás někdo tlačí. Nebojte se říkat svému okolí NE. Tento týden si budete chtít odpočinout a máte na to nárok. Opravdu nemusíte zastat sami úplně vše. Vaše rodina určitě pochopí, pokud tentokrát na stole nebude mít oběd o šesti chodech, ale jen o pěti.

Lev (23.7 – 22.8.)
Čeká vás těžká životní zkouška, do které budete potřebovat pořádnou dávku lví bojovnosti. Ano, zase zbývá týden do výplaty a vy máte v peněžence poslední stokorunu. To se stává, alespoň pokud se váš strýček nejmenuje Rothschild. A pokud nemáte svého strýčka rádi natolik, aby vás učinil svým univerzálním dědicem.

Panna (23.8. - 22.9.)
Léto je ideálním obdobím pro nějakou tu lásku v podobě Panny nebo Pána. Alespoň pokud se o ní tedy nedozví manžel nebo manželka. Pokud nejste excentrický miliardář nebo profesionální celebrita, vám propagování mnohomužství či mnohoženství pravděpodobně společenský kredit nenavýší.

Váhy (23.9. - 23.10.)
Váha je zákeřným letním nepřítelem číslo jedna. Máte pocit, že vám stačí se jen nadechnout v blízkosti zmrzliny a přímo slyšíte, jak se vaše tukové buňky zlomyslně chechtají? Letní rada nejen pro všechny Váhy: Kašlete na váhu a užívejte si života. Období novoročních předsevzetí je tu ostatně coby kamenem dohodil.

Štír (24.10. - 22.11.)
Štíři budou tentokrát trochu na štíru s poslušností. Pro notně jedovatou odpověď nepůjdete tento týden daleko, což vám může přinést řadu nepříjemností. Vypadá to, že ve firmě už vám ruku nepodá asi ani fíkus, natož někdo z kolegů. Nevzdávejte se, milí Štíři, přes nepřízeň osudu si jděte za svým cílem.

Střelec (23.11. - 21.12.)
Zasáhla i vás Amorova střela? Kráčejte za hlasem svého srdce a nedejte se svést pochybovači. Je tak svůdná, má ladně zaoblené křivky a jak voní. Nemůžete na ni přestat myslet. Copak se té pizze dá odolat? Láska si jednoduše nevybírá. Hvězdy slibují, že tento týden bude u všech Střelců vyhrazen přílivu vášní.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)
V následujícím týdnu budete muset občas vystrčit růžky. Naše rada zní: Opravdu si toho neberte tolik, nemůžete se postarat o všechny opuštěné děti, psy a seniory na světě. Alespoň pokud si chcete zachovat zbytky duševní příčetnosti, je potřeba se starat v první řadě o sebe. Naučte se říkat ne, je to osvobozující. Například pokud řeknete ne v práci, patrně vás to osvobodí od nutnosti tam chodit.


Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Horoskop na týden 18.6.-24.6.2018, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Hledat podobné články jako Horoskop na týden 18.6.-24.6.2018.
Nebo hledejte podobné podle části názvu: horoskop, týden, 18.6.-24.6.2018.


×