Hodinový manžel, nebo řemeslník? Víte, koho si vybrat?

Tomáš Rohlena

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Máte recept , ale nemáte ho kde uvařit? Neodtéká vám dřez nebo vám kape kohoutek? Občas je doma třeba nějaká menší stavební práce nebo prostě jen připevnit poličku, a nevíte si rady. Co s tím, když nejste ani údržbář, ani opravář. A nemáte nikoho, kdo by to zvládl za vás. Jedna možnost tu je. Zavolejte si hodinového manžela nebo řemeslníka. Je to služba jako každá jiná a díky tomu budete mít doma zase všechno v pořádku. Pokud nevíte, na koho se obrátit, zkuste prohledat databáze řemeslníků. Tam už to zvládnou vyřešit za vás.

Nechte to na profesionálovi


Doma se často něco pokazí a je třeba rychle sjednat nápravu. Spoustu věcí dokážete určitě sami. Ale přece jen jsou případy, kdy se hodí ruka profesionála. Kde ho najít? Zkuste zlaté stránky, případně různé inzeráty v novinách. Hodinového manžela mezi nimi určitě najdete. Nebo zkuste specializované weby, které se věnují poskytování přesně takových služeb. Mezi nimi najdete správného řemeslníka, montéra nebo údržbáře. A nabídka je opravdu široká. Stačí si vybrat problém, který vás trápí a systém vám vytvoří nabídku vhodných kandidátů. Jednodušeji už hodinový manžel a řemeslník najít nejdou.

Není řemeslo jako řemeslo


Mají vaši známí či přátelé oblíbeného řemeslníka, s kterým mají perfektní zkušenosti? Pokud ne, zkuste nabídku www.KatalogRemesel.cz. Je to velká databáze obsahující více než 72 000 firem a řemeslníků. Jednoduše si vyfiltrujete řemesla, která vás zajímají, město, případně další druh práce a získáte seznam odpovídajících montérů, opravářů apod. Výhodou je jednoznačně úspora času i peněz. Nemusíte obvolávat každou firmu zvlášť. Funguje to i obráceně. Vytvoříte zdarma vlastní poptávku práce. A dodavatelé se obrátí přímo na vás.


Jak funguje trh poptávek?


Ať je vaše poptávka jakkoliv specifická, stačí ji jen formulovat v jednoduchém formuláři na www.TrhPoptavek.cz. Nemusíte spoléhat na známé, ani kupovat noviny. Poté, co se objednávka zkontroluje, rozešle se relevantním dodavatelům a ti vám pak rovnou nabídnou své služby i s konkrétní cenovou nabídkou. Dobré je, že si sami vyberete podle potřeby – nejlevnější či nejrychlejší nabídku. Jednodušší už to být ani nemůže.


Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Hodinový manžel, nebo řemeslník? Víte, koho si vybrat?, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Nebo hledejte podobné podle části názvu: hodinový, manžel,, nebo, řemeslník?, víte,, koho, vybrat?.


×