Guarana - skvělý pomocník při očistě těla…

Adéla S.

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Zázračný životabudič z Amazonie dodávající vašemu tělu vitalitu a energii, vám bude skvělým pomocníkem při jarní očistě těla. Používají ji indiánské kmeny již po několik staletí, protože dobře ví jak guarana blahodárně působí na jejich psychiku i tělesnou schránku.

Silnější než káva

Kdo by nemiloval vůni a chuť kvalitní kávy. Věděli jste však, že při jejím zpracování dochází k uvolňování karcinogenních látek? Guarana je tedy – co do obsahu kofeinu – více než plnohodnotnou náhražkou kávy, protože vás nakopne mnohem více než klasické espresso. Guarana je velmi oblíbená nejen v Jižní Americe, ale začala se dovážet do celého světa. Krystalická sloučenina jež dala jméno této rostlině - guaranin je dnes známá spíš jako kofein, dodá vašemu tělu potřebnou energii a díky tomu budete vitální i ve starším věku.

Guarana je tedy hlavním zdrojem látek podporujících bdělost a energii. Tyto stimulanty vám mohou pomoci se soustředěním při studiu, pomáhají zlepšovat fyzický výkon. Guarana má až 4 x více kofeinu a skvělé je, že na ní nevzniká závislost a nedochází k poruchám spánku, problémům se srdcem, vyšším tlakem, pocitům nervozity a podrážděnosti. Dejte si však pozor a nekombinujte kávu s guaranou, mohl by vám až moc stoupnout tlak či dojít k jiným komplikacím.


Podporuje očistu těla

Z Jižní Ameriky pochází mnoho zázračných bylin a guarana nabízí kromě vitality také pomoc při očistě těla od volných radikálů. Zásadně ovlivňuje čištění krve a zmírňuje tak projevy stárnutí. Může pomáhat při eliminaci depresivních stavů, úzkostných poruch a migrény. Guarana chrání náš kardiovaskulární systém před vznikem aterosklerózy a dalších chorob, které souvisejí s metabolickým syndromem. Dále obsahuje velké množství vápníku, draslíku, fosforu, hořčíku, vitaminu A, C, E a mnoho vitaminů B-komplexu.Jedná se tedy o jednu ze super rostlin, po kterých byste měli sáhnout při očistě těla po dlouhé zimě.

Pozor: Guaranu byste nikdy neměli užívat na lačno a ne déle než maximálně 4 týdny v kuse a pak ji alespoň na měsíc vysadit nebo nahradit jinými obdobnými rostlinami. Guarana není vhodná pro těhotné, kojící ženy a pro osoby s problémy s ledvinami. Osoby s kardiovaskulárními chorobami, nízkým tlakem by se ji měli také vyhnout.


Jarní zeleninový hrnec s bylinkovými knedlíčky

Jarní zeleninový hrnec s bylinkovými knedlíčky


Očistěte své tělo od nahromaděných toxínů.


Pstruh s bylinkami a česnekem

Pstruh s bylinkami a česnekem


Zdravý a lehký oběd hotový za několik minut.


Bylinkový bramborový salát

Bylinkový bramborový salát


Delikátní příloha, která se hodi v podstatě ke všemu.


Salát s tuňákem, bylinkami a sladkou kukuřicí

Salát s tuňákem, bylinkami a sladkou kukuřicí


Udržte si svou figuru pod kontrolou s tímto jednoduchým salátkem.


Rajčatový salát s divokými bylinkami

Rajčatový salát s divokými bylinkami


Delikátní salát, který si oblící každý ve vaší rodině.Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Guarana - skvělý pomocník při očistě těla…, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Nebo hledejte podobné podle části názvu: guarana, skvělý, pomocník, při, očistě, těla….

Kde najít informace×