Sdílet:

Diety celebrit

Dana F.

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Bulletproof dieta
Takzvaná neprůstřelná dieta je úplná novinka, kterou vyzkoušel Harry Styles z hudební skupiny One Direction a americká herečka Shailene Woodley. Nicméně odborníci na stravování a výživu jí nedoporučují. Jedná se o krátkodobé řešení, které neprospívá zdraví. Pokud zhubnete, po návratu k běžné stravě opět naberete. A v čem bulletproof nebo-li neprůstřelná dieta spočívá? Jde o celkové snížení příjmu sacharidů, tzn. omezení sladkostí, bílého pečiva a těstovin, úplné omezení alkoholu a naopak konzumace velkého množství zeleniny. Přičemž se do jídelníčku denně zařadí bulletproof káva – což je káva se dvěma lžícemi másla a jednou lžící MCT oleje. Asi si říkáte, co je to za hloupost, ale kofein vám dodá energii a tuk omezí chuť na sladké téměř na nulu. Samozřejmě tím člověk přijímá tzv. prázdné kalorie. No posuďte sami.

Sugar free dieta
Mluvíme o dietě vyřazující z jídelníčku cukr. Takový způsob stravování praktikuje mnoho celebrit, vyzkoušeli jej herci jako například Alec Baldwin, Tom Hanks, ale i zpěvačka Jenifer Lopez a britská princezna Kate. Dieta je založená na úplném nebo alespoň částečném vyřazení cukrů z jídelníčku. A to opravdu není snadné, jelikož je dokázáno, že většina z nás má na cukru vybudovanou závislost. Proto se u této diety často objevují abstinenční příznaky – nepřekonatelné chutě na sladké, deprese, podrážděnost, ale i horší kvalita spánku a únava. Opět zde platí, že tuto dietu musíte držet celý život, jakmile se vrátíte k běžné stravě, kila půjdou nahoru.
Možná si řeknete, že přestat jíst sladké, přestat sladit kávu/čaj není nic těžkého, ale to rozhodně nestačí. Musíte vyřadit i sacharidy, tzn. pečivo, těstoviny, rýži, atd. Ale také ovoce a všechny potraviny s přidanými cukry. Chuť a sladké pomáhají zahnat různé druhy ořechů a kvalitní tuky.

Kapustová dieta
Toto je opravdu největší úlet. Jedná se o výhradní konzumaci kapusty. Sice se člověk rychle zbaví přebytečných kil, ale nedodá tělu potřebné živiny. Kapusta velice zdravá, ale jednostranná konzumace později způsobí zdravotní problémy. Zhubnutá kila většinou naskočí zpět po návratu k běžné stravě. Tuto dietu držel herec Jake Gyllenhaal. Odborníci jí vůbec nedoporučují.  Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Diety celebrit, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Hledat podobné články jako Diety celebrit.
Nebo hledejte podobné podle části názvu: diety, celebrit.


×