Dieta Břicháč Tom - zhubněte snadno a rychle…

Adéla S.

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Plánujete letos zhubnout do plavek? Na začátku jara je ideální čas začít s dietou a s pravidelným cvičením. Vyzkoušejte například revoluční dietu - Břicháč Tom, která vás zbaví přebytečných kil a zlepší vaše trávení. Vyčistit své tělo se rozhodně vyplatí, protože vám příbude energie a budete se cítit celkově lépe.

Knihy které vás dostanou do formy

Tomáš Kosačík alias “Břicháč Tom” napsal dvě knihy, které vám rozhodně nebudou doma ležet jen tak. Knihy vás povedou k tomu jak správně jíst a jaká jídla si připravit, když chcete zhubnout. Přemíra zdravých receptů, díky kterým už nikdy nebudete řešit co si uvařit a přitom hubnout. Navíc jsou recepty postaveny tak že vaříte jen z pár surovin, které běžně seženete v obchodě, nebo máte doma ve spíži. S knihami “Nejjednodušší recepty” a “Nejjednodušší plán” se stanou vaší biblí pro zdravou stravu připravenou do 30 minut, díky které shodíte přebytečná kila.

Nejjednodušší plán na 29 dní

V této knize se setkáte s uceleným systémem, díky kterému nastartujete vaše hubnutí, zlepšíte své zdraví, spánek a budete se cítit psychicky i fyzicky lépe už za 29 dní. Jednoduchý plán, který je připraven tak, abyste snadno dosáhli pozitivních výsledků, bez přehnaného hladovění a trápení se. Díky této dietě se nedostaví nepřítel jojo efekt, který je postrachem všech žen, které pravidelně drží diety. Součástí knihy je promyšlený nákupní seznam na celých 29 dní spolu s podrobně sepsanými recepty a postupy přípravy. Je na čase udělat něco s přebytečnými kily.


Nejjednodušší recepty pro každý den

Navazuje na předchozí knihu a tento soupis receptů je určený pro lidi, kteří chtějí pokračovat v dietě “Břicháč Tom”. Kniha je založena na vaření z jednoduchých surovin, které jsou jednoduše kombinované tak, aby jste s minimem kvalitních prvků vytvořili delikátní jídlo. Celé jídlo mnohdy uvaříte jen v jednom hrnci, na plechu nebo v troubě a na pánvi. Tato kuchařka se hodí pro lidi, kteří bojují s časem a přitom chtějí jíst zdravě. Recepty jsou jsou zároveň sestavili tak, abyste se po nich cítili lehce a dobře vám fungovalo trávení. V knize se seznámíte se 116 nejrůznějšími recepty, které jsou vyvážené a uvaříte si masové i bezmasé pokrmy, svačiny i dietní dezerty. Tato kniha je pro každého milovníka jídla, kterému na sobě záleží.

Zelené chřestové rizoto

Zelené chřestové rizoto


Italské rizoto s chřestem je naprostá lahůdka


Muffiny se šunkou a vejcem

Muffiny se šunkou a vejcem


Rychlá, chutná snídaně pro celou rodinu.


Zeleninový salát s tofu

Zeleninový salát s tofu


Pokud si chcete dát pauzu od masa, vyzkoušejte použít například tofu.


Italská rajčatová polévka

Italská rajčatová polévka


Rajčata jsou velmi zdravá surovina, vyzkoušejte tuto skvělou polévku.Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Dieta Břicháč Tom - zhubněte snadno a rychle…, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Nebo hledejte podobné podle části názvu: dieta, břicháč, tom, zhubněte, snadno, rychle….

Kde najít informace×