Amatérští pekaři zbystřete. Blíží se konkurz do Peče celá země!

Alena B.

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Obliba pořadů o pečení a vaření je stále velmi vysoká, což dokazuje i show Peče celá země, která v květnu uzavřela svou druhou, úspěšnou řadu. Fanoušci pečení si však nemusejí zoufat, protože v plánu je pokračování napínavého provoněného pořadu!

Kdo má zájem předvést své pekařské umění před porotou a následně se utkat s dalšími soutěžícími, má nyní jedinečnou šanci. Možnost přihlásit se do konkurzu mají zájemci do 16. září 2022. Z přihlášených vyberou tvůrci pořadu ty, kteří později předstoupí před odbornou porotu, v níž mimo jiné zasedne Josef Maršálek, a také bloggerka a cukrářka Michaela Landová, která si roli porotkyně premiérově odbyla v minulé řadě.

V jakém duchu se nesou castingy a jaké jsou podmínky pro zúčastněné, přiblížil kreativní producent pořadu Petr Mühl: "Castingy se odehrávají, stejně jako celá soutěž Peče celá země, v příjemné atmosféře. Jednou z podmínek je totiž přinést porotě k ochutnání vlastnoručně upečený výrobek. Další podmínka je samozřejmě nevěnovat se cukrařině profesionálně." 

A jeden z porotců, cukrář Josef Maršálek kolegu doplnil: "Sladké i slané pečení je nedílnou součástí našich životů. Besedujeme nad ním o obyčejných věcech, je nezbytné při rodinných či jiných oslavách a neoddiskutovatelně sbližuje lidi široko daleko. Pokud je ve vašem okolí někdo, kdo má při zadělávaní těsta na tváři blažený úsměv, kdo se při šlehání krémů a míchání polev s nimi vyloženě mazlí a třeba při vrstvení dortů a řezů všichni kolem padají údivem, tak ho nebo ji jednoduše přihlaste. Stejně tak, jako kdysi dávno přihlásila Petru Burianovou její dcera Julie. A nebo, pokud jste to právě vy, tak se přihlaste sami, stejně jako se přihlásila Martina Kynstlerová. Štěstí se totiž v životě musí jít naproti. Na všechny nové soutěžící se se svými kolegyněmi Míšou a odbornou poradkyní Zlatkou těšíme."


Kdo se utká o titul nejlepšího amatérského pekaře zatím není jasno. Těšit se však můžeme na to, že nová řada Peče celá země určitě přinese spoustu adrenalinových situací, zvratů a hlavně skvělých receptů, podobně jako tomu bylo v minulých ročnících.


Zdroj a foto: Česká televize

Pizza chleba podle Petry Burianové

Pizza chleba podle Petry Burianové


Historicky první vítězka Peče celá země Petra Burianová své příznivce těší tradičními i méně tradičními recepty. Její pizza chleba je skvělá večeře pro menší i větší rodinu.


Topinková pomazánka podle Petry Burianové

Topinková pomazánka podle Petry Burianové


Co namazat na topinky? Pečící právnička Petra Burianová si ví rady i s tímto úkolem! Vyzkoušejte její příjemně ostrou pomazánku.


Croquembouche

Croquembouche


V pekařské show se soutěžící utkali s jednoduššími, ale také náročnými recepty, jakým je francouzský sladký kužel Croquembouche.


Domácí chléb

Domácí chléb


Není nad domácí voňavý chléb! I ten se stal jedním z úkolů soutěžících v Peče celá země.


Zdravé tyčinky flapjack

Zdravé tyčinky flapjack


Porce energie na cesty! To jsou ovesné tyčinky flapjack, které si bez větší námahy připravíte doma.Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Amatérští pekaři zbystřete. Blíží se konkurz do Peče celá země! , je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Nebo hledejte podobné podle části názvu: amatérští, pekaři, zbystřete., blíží, konkurz, peče, celá, země!.

Kde najít informace×