Sdílet:

Jak zavařit čočku recept


Jak zavařit čočku recepty, které budete milovat. Vyberte si ze stovek receptů na Jak zavařit čočku, které se vám budou snadno a rychle vařit. Připravte si ingredience a můžete se pustit do vaření Jak zavařit čočku. Užijte si objevování nových porkrmů a jídel z nejlepších Jak zavařit čočku receptů z čech i ze světa. Dobrou chuť!

Pstruh na červené čočce s glazovanou karotkou, redukcí červeného ...
Uložit recept!
recept internet
recept internet

Pstruh na červené čočce s glazovanou karotkou, redukcí červeného ...

Na talíř dáme čočku, položíme na ni filety ze pstruha, okolo karamelizovanou karotku, okolo pokapeme redukcí z červeného vína (doporučuji dát do plastové lahvičky), ozdobíme listy šťovíku, výhonky z hrášku - případě co budete mít po ruce, a nakonec přidáme lžičkou pěnu. Přeji dobrou chuť.

Podobné recepty jako Pstruh na červené čočce s glazovanou karotkou, redukcí červeného ...

Žitná kaše / polévka základní recept

Postup přípravy receptu. Namočíme hrách na 10-12 hodin (přes noc) nebo přebranou zelenou čočku asi na 1-1,5 hodiny. Víc než 1 hodinu před vařením kaše odměříme plně vrchovatou lžící (než začne opadávat) mouky. 2,5 lžíce jemně mleté, 2 lžíce středně mleté.

Podobné recepty jako Žitná kaše / polévka základní

recept internet
recept internet

Recepty

Vaření.cz je online kuchařka s osvědčenými recepty a články o jídle a vaření.

Podobné recepty jako Recepty

Vyzkoušené recepty ty, o kterých se diskutuje Recepty ...

Vařte podle vyzkoušených receptů - nic není lepšího než komentář, který vám prozradí další užitečné tipy nebo vás varuje, že něco není jak má být.

Podobné recepty jako Vyzkoušenéy ty, o kterých se diskutuje Recepty ...

Nové recepty

Čočku nasypte do hrnce a zalijte studenou vodou tak, aby byla zrnka ponořená. Přidejte jeden oloupaný stroužek česneku a polovinu petržele, opepřete a... více o Zelená čočka podle Zdeňka Pohlreicha

Podobné recepty jako Novéy×