čokoládový minisalámek recept


čokoládový minisalámek recepty, které budete milovat. Vyberte si ze stovek receptů na čokoládový minisalámek, které se vám budou snadno a rychle vařit. Připravte si ingredience a můžete se pustit do vaření čokoládový minisalámek. Užijte si objevování nových porkrmů a jídel z nejlepších čokoládový minisalámek receptů z čech i ze světa. Dobrou chuť!

Recept: Čokoládový minisalámek

Čokoládový minisalámek? Žádný problém, stačí jen najít spolehlivý recept. Čeká na vás na Tradičních receptech s dalšími 40 tisíci lahůdek. Dobrou chuť!

Podobné recepty jako Recept: Čokoládový minisalámek

Recept: Vanilkové rohlíčky, maminky a babičky ...

Cukr, změklé máslo, ořechy, mouku a žloutek smícháme a vypracujeme vláčné těsto. Necháme odpočinout v chladu cca 1-2hodiny. Poté tvarujeme rohlíčky, velikost podle Vaší představy, klademe na plech a pečeme při asi 160°C do růžova, po vyndání obalujeme v cukru moučce smíchaným s vanilkovým cukrem. Z

Podobné recepty jako Recept: Vanilkové rohlíčky, maminky a babičky ...

Recept: Nafoukanci

Připravíme těsto smícháním mouky,ořechů,cukru a másla a necháme 1 hodinu odležet v ledničce.Do moukou vysypaných formiček namačkáme kousky těsta skoro dorovna - těsto při pečení zdvojnásobí svůj objem.Ještě teplé nafoukance vyklepeme,necháme vychladnout a namáčíme do čokoládové polevy.

Podobné recepty jako Recept: Nafoukanci

Recept: Linecké ořechové kostky

Linecké těsto-zpracujeme uvedené suroviny, necháme odpočinout zabalené ve folii 2 hodiny,mezi tím si připravíme druhé těsto: 250g másla,250 g moučkového cukru,150 g vlašských strouhaných ořechů, 2 lžíce rumu,citronová kůra,sníh ze 7 bílků-vše smícháme a dáme na linecké těsto,které jsme si vyváleli n

Podobné recepty jako Recept: Linecké ořechové kostky×